Diefenbaker

Dyskusje o wszystkim co dotyczy serialu lub strony.

Diefenbaker

Postprzez Igdrasill » Pt sie 19, 2005 12:17 pm

Moze to i troche glupie, ale zastanawiam sie czy Diefenbaker to prawdziwy wilk czy tez polwilk?
Dawno nie ogladalem Na Południe, lecz wydaje mi sie ze w fabule wystepowal jako wilk, albo polwilk....
Igdrasill

Postprzez Cube » Pt sie 19, 2005 12:43 pm

W filmie Diefenbaker był wilkiem, nie wiem jak jest naprawdę, ale chyba to wilk.
Cube

Postprzez Mad Hatter » Pn sie 22, 2005 10:39 am

Diefa grał pies rasy Husky (chyba tak to sie pisze?). Oczywiście w filmie grał jako wilk :). A tak jako ciekawostke, to w pierwszych dwóch sezonach grał inny pies, niż w dwóch ostatnich :). Informacja za William and Elyse's due South Page.
Mad Hatter
Site Admin

Postprzez Kruk » Pt sie 26, 2005 12:36 am

Dief to dopiero miał charakter :-)
Kruk

Postprzez hot pepper » Pn gru 12, 2005 9:47 am

Tak naprawdę to Diffenbaker'a grał pies rasy alaskan malamut. A w serialu byl pół-wilkiem. :D
Duuuuuueeeee Sooooouuuuuuth!!!!!!
hot pepper

Dief

Postprzez Namuna » Pt gru 30, 2005 3:24 pm

Mam Alaskana, interesuje sie psimi zaprzegami i na 100% pies grajacy Diefa to Husky.
Alaskany i tak rzadza :D
Namuna

Postprzez dragu » So lut 04, 2006 8:18 pm

Nie wiem, jakie to, ale skoro Diff to był Husky, to wolę takowe zwierzątko ;).
dragu

Postprzez madziik » Cz lut 16, 2006 12:13 am

Ja widzialam takiego huskiego u mnie w miescie.. bardzo bym chciala takiego psa, ale wiem ile by bylo z nim obowiazku aby tak slicznie wygladal, i wiem ze w miescie by jemu bardzo ciezko bylo.. ale pomazyc sobie moge... ;)
I LOVE THIS GAME!!!
madziik

Postprzez Namuna » So mar 04, 2006 12:19 am

Mentalnie Diff byl malamutem :)
Ten wzrok pod tytulem "czemu moj wlasciciel jest durniem i chce wyjsc w ten przeklety deszcz"
Namuna

Postprzez Kruk » Pn lut 04, 2008 6:12 pm

Niestety Husky grajacy Diefenbakera w wiekszosci odcinkow Na Poludnie odszedl we wrzesniu 2007. W rzeczywistosci nazywal sie Lincoln i wedle informacji zawartej na tej stronie po zakonczeniu pracy nad serialem wrocil na posiadlosc trenera Teda Haggisa (ojca Paula Haggisa, pomyslodawcy serialu), gdzie do wrzesnia zeszlego roku prowadzil spokojne, psie zycie :(

Z kolei tutaj mozna poczytac o losach pozostalych psow, ktore poza Lincolnem wcielaly sie w postac Diefa.
Kruk

Postprzez Abradab » Pn wrz 28, 2009 1:35 pm

A tutaj macie skąd prawdopodobnie zaczerpnięto pomysł na nazwanie psa w serialu. http://pl.wikipedia.org/wiki/John_Diefenbaker

John Diefenbaker premier Kanady zasłynął tym że zaprzepaścił aspiracje w dążeniu Kanady do technologii kosmicznych i lotniczych.
Abradab

Dief :*

Postprzez anna0411 » N wrz 18, 2011 10:27 am

Co by nie mówić każdy pies dobierany do roli Dief'a w Due South pasował idealnie, chociaż ten z pilota był inny od pozostałych, taki puchaty :D
Być może dlatego, że był innej rasy :D

Jednak to, że ten serial się skończył i razem z nim pewna historia widać najbardziej po tym, ze Psiaki, które grały Dief'a odeszły juz z tego świata... Na zawsze pozostaną w naszych sercach i zawsze bedziemy wspominać je z uśmiechem na twarzy :wink:

Ale tutaj piszemy o fikcyjnym świecie i w tym właśnie świecie Dief jest niewątpliwą gwiazdą, której przygody możemy odtwarzć na nowo :wink:
-Mówił Ci ktoś, że jesteś świetnie zbudowany?
-Tak, głodny Eskimos ;D
anna0411

Re: Dief :*

Postprzez vento » Pn wrz 19, 2011 11:59 am

anna0411 napisał(a):Co by nie mówić każdy pies dobierany do roli Dief'a w Due South pasował idealnie, chociaż ten z pilota był inny od pozostałych, taki puchaty :D
Być może dlatego, że był innej rasy :D

Tak dla uściślenia, w odcinku pilotażowym Diefa grały trzy psy. Pierwszy, ten najbardziej kudłaty, miał na imię Newman, na cześć Paula Newmana, ponieważ oboje mają uderzająco niebieskie oczy. Newman nie zagrał w dalszej części serialu tylko dlatego, że mieszkał w Kaliforni, a produkcja była kręcona w Toronto. Był typowym mieszańcem. Nie wiadomo, co się później z nim stało.
Pozostałe dwa psy, Frankie i Max, były mieszańcami wilka i samojeda. Frankie miał niebieskie oczy a Max brązowe. Oba psy przeszły na emeryturę sześć miesięcy po nakręceniu Pilota. Frankie zmarł w 1999, a Max stał się własnością aktorki Helen Hunt.
vento

Re: Diefenbaker

Postprzez gregory1 » Śr sty 01, 2014 3:41 pm

Zgadza się.
gregory1

Re: Diefenbaker

Postprzez roza22 » Cz sty 02, 2014 11:51 am

Ciekawe.
roza22

Następna strona

Powrót do Due South