Swój biznes

Tematy nie związane z serialem, czyli można rozmawiać (prawie) o wszystkim :)

Re: Swój biznes

Postprzez tored » Śr maja 17, 2017 11:53 am

Macie jeszcze pomysły na swój biznes? Może siłowania?
tored

Postprzez Inatka93 » So paź 14, 2017 8:26 am

Wszystko zależy od tego, co gdzie chcesz zakładać i jakie masz szanse powodzenia. Jeśli masz blisko do Łodzi, to myślę, że warto byś wykorzystał szansę i pojawił się na Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017. Będzie to dla Ciebie okazja na rozpoznanie w biznesie i nie tylko.
Inatka93

Postprzez jjusti18 » Wt lis 21, 2017 8:44 am

Własny biznes to fajna sprawa. Mój brat właśnie planuje w swoim garażu zrobić warsztat i chce zająć się malowaniem proszkowym. Nawet w tym kierunku znalazłam mu ciekawy artykuł na temat malowanie proszkowe https://www.castorama.pl/inspiracje-i-p ... owego.html . Myślę, że warto się z nim zapoznać ponieważ jest w nim wiele przydatnych informacji w tym kierunku. Dowiemy się tutaj o zaletach oraz jak przygotować prawidłowo pomieszczenie. Jak dla mnie naprawdę artykuł jest ciekawy.
jjusti18

Postprzez nuszaujak » Pn sty 15, 2018 11:22 am

Ja na przykład założyłem firmę i korzystam z bardzo dobrego outsourcingu usług informatycznych z Łodzi. Warto takie rzeczy wziąć pod rozwagę, jeśli ma się biznes, którego duża część (lub ważna część) znajduje się w internecie. Polecam takie rozwiązanie.
nuszaujak

Postprzez elabarbara » Cz lut 22, 2018 9:51 am

Słyszałam że elektroniczny obieg dokumentów w firmie to naprawdę bardzo ważna kwestia, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z dużymi przedsiębiorstwami, które mają wiele spółek.Wszystko jest uporządkowane i nie ma problemu z księgowością. W firmach dużo dokumentów przekazywanych jest właśnie w tej formie. Dużo dokumentów jest drukowanych, a gdy stają się już niepotrzebne lądują w koszu. Ja sama myślę nad zgłoszeniem się do nich http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczn ... dokumentow
elabarbara

Postprzez Nikiel » Pt mar 02, 2018 3:41 pm

Dużo zależy tutaj przede wszystkim od tego, jaką mamy firmę. W przypadku zakładów produkcyjnych dobrze jest stawiać między innymi na rozwój. Dlatego właśnie korzystanie z usług outsourcingowych takich jak https://ks-iss.com/ pozwala na znaczący wzrost produkcji, co przekłada się równiez w bezpośredni sposób na uzyskiwane wyniki.
Nikiel

Postprzez dominiccc » Pt mar 02, 2018 4:39 pm

Widzę, że temat został omówiony w zupełności. Mam nadzieję, że Wasze oferty się przydadzą.
Kiedy dwaj książęta walczą ze sobą o krzesło, na którym tylko jeden z nich może usiąść, zarówno wielcy lordowie, jak i prości ludzie muszą wybierać.
dominiccc

Postprzez impicode » So mar 31, 2018 8:44 pm

Co do pomysłów na własną firmę, to my próbujemy zaistnieć jako firma programistyczna w Warszawie. Myślę, że dobrą podstawą są usługi programistyczne takie jak outsourcing programistyczny, body leasing i tworzenie oprogramowania dedykowanego.
impicode

Poprzednia strona

Powrót do Off-topic