Swój biznes

Tematy nie związane z serialem, czyli można rozmawiać (prawie) o wszystkim :)

Re: Swój biznes

Postprzez marmaj » Pn paź 10, 2016 12:49 pm

Dzięki za stronę
marmaj

Postprzez naukliska » So paź 15, 2016 12:23 pm

W księgowości online jest ta zaleta że do wszystkiego masz bieżący dostęp no i niekwestionowanie cena, bo przy tradycyjnej księgowości to niewielki ułamek. Warto dbać o systematycznośc wtedy właściwie wszystko robisz na bieżąco i z głowy. Dla mnie to zdecydowanie jedno z lepszych rozwiązań ułatwiających prowadzenie firmy. Co do samych programów, warto wybrać w zależności od potrzebnych funkcji, jak zależy Ci na maksymalnym usprawnieniu polecam Mksiegowa, także ze względu na niezawodną pomoc techniczną, która jak wiadomo przydać się może.
naukliska

Postprzez gmerek38 » Pn lis 07, 2016 11:12 pm

Ja jednak wolę tradycyjny sposób księgowości. Płacę 100 zł miesięcznie i wszystko mam z głowy.
gmerek38

Postprzez dudeuo » Wt lis 08, 2016 10:11 am

Jak wyżej
dudeuo

Postprzez misi4k » Cz lis 10, 2016 2:09 pm

ja myślę że w tych czasach fajnie jest założyć salę zabaw dla dzieci, coś podobnego jak http://fabrykamisia.pl
misi4k

Postprzez milosz1908 » Pn lis 21, 2016 12:50 pm

Ja również polecam.
milosz1908

Postprzez janmar » Pt gru 09, 2016 12:34 pm

Dzięki a ten link na pewno mi się przyda w pracy w moim gabinecie.
janmar

Postprzez tondaj » Wt gru 13, 2016 4:53 pm

Nie zapomnijcie też o skutecznej reklamie w internecie. Polecam dodać wpis swojej firmy do bazy firm portal-firmy.pl - jest to bardzo efektywna metoda. :)
tondaj

Postprzez arabs » Cz gru 15, 2016 2:24 pm

A Wy jaki chcecie rozkrecić biznes? :)
arabs

Postprzez kecorlaig » N gru 18, 2016 2:22 pm

Ja bardzo dużo funduszy zainwestowałam w reklamę. Moim zdaniem bez niej nie ma szans
kecorlaig

Postprzez DarrekP » Śr gru 21, 2016 1:53 pm

Swój biznes dobra sprawa. ALe nie jest tak kolorowo
Tak trudno jest być dobrym dla świata, który przez całe życie darzył nas wyłącznie nienawiścią.
DarrekP

Postprzez Draconifors » Wt gru 27, 2016 5:48 pm

Też jestem tego zdania :)
Szkoda, że niewielu ludzi pamięta o tej prostej prawdzie, naiwnie sądząc, że wiedza jest dobrem samym w sobie.
Draconifors

Postprzez Szakal » N sty 29, 2017 11:35 pm

Ludzie coraz bardziej przerzucają się na sport, więc jeżeli wiesz, na czym polega budowa hal tenisowych to jest to biznes, w który możesz wejść.
Szakal

air max pas cher marketing marketing

Postprzez jordanss123 » Śr mar 01, 2017 1:59 pm

Demonstrating Effective Leadership By Learning How To Walk The Talk One Step At A Time
Glenn Ebersole,air max pas cher, Jr., Chief Executive of J. G. Ebersole Associates and The Renaissance Group TM
In businesses and organizations today we hear a repeated complaint that leaders say they want change and continuous improvement, but their actions speak louder than their words. If a leader wants to create real changes in a company's values,air max pas cher, culture and/or employee behavior,air max pas cher, they must commit to learn how to "walk the talk." Here are some tips from your strategic thinking business coach to illustrate how to "Walk The Talk" one step at a time.
1,air max pas cher. Model the behavior you want to see from others,air max pas cher. You must become any change you wish to see in others.
2. Act as a member of your team, in addition to being the leader of the team.
3,air max pas cher. Demonstrate a personal commitment to your company goals in order to lead the building of a team commitment to the goals,air max pas cher.
4,air max pas cher. Assist your team members achieve their goals and act as a coach and/or mentor,air max pas cher.
5. Always keep promised,air max pas cher! Do what you say you will do.
6. Follow all the rules,air max pas cher, until they are changed,air max pas cher, to set the example for your team.
7,air max pas cher. Communicate clearly and strategically to build team support and commitment to goals.
8,air max pas cher. Always hold yourself accountable first as a means to lead a commitment to accountability for the entire team and each team member.
RSS for Glenn's articles - Visit Glenn's website
J. Glenn Ebersole,air max pas cher, Jr. is a multi-faceted professional,air max pas cher, who is recognized as a visionary,air max pas cher, guide and facilitator in the fields of marketing, public relations,air max pas cher, management, and engineering. He is the Founder Chief Executive of the Lancaster,air max pas cher, PA based multi-disciplinary strategic thinking consulting practices,air max pas cher, J. G. Ebersole Associates and The Renaissance Group He is a Certified Facilitator and business and strategic thinking and planning coach to a diverse list of clients. Also called the "PR Doctor."
At J. G. Ebersole Associates and The Renaissance Group we offer a unique approach to a wide range of strategic planning,air max pas cher, management,air max pas cher, marketing, public relations,air max pas cher, and communications assignments through our team of independent professionals. We believe that our multi-disciplinary,air max pas cher, customized and strategic thinking approach to our clients makes us unique.

air max solde Youtube Youtube

nike air max classic vous avez le m&ecirc vous avez le m&ecirc

nike air max uptempo cessairement &agrave cessaire

air max 97 ros dans ton t&eacute ros dans ton t&ea

nike air max sneaker elle menace sur vos cultures elle menac

air max 95 blanche quent quent

air max femme rose &agrave &agrave

nike air force one pour exalter &laquo pour exal

nike air max thea pas cher clat&eacute clat&eacute

air max 90 rose lo lo

nike air max one white 65 db 65 db

air max 2016 e intake.

nike air max tennis e e

nike air max grise les multifonctions.par exemple

air max blanche femme 5 4. Being able to attract the right person for you 5 4.

nike air max blanche homme not easier not easier

nike air max noir toutefois toutefois

air max 2016 rose picerie.mais pour ce travail pi

nike air max griffey s de diff&eacute s de diff&ea

nike air max 1 pour les acheteurs pour les acheteu

nike air max 1 2015 v&eacute v&eacute

nike air max usa dans ce cas dans ce cas

air max blanche homme s &eacute s &eacute

nike air max 98 et l'argent peuvent &ecirc et l'argent peuvent &ecirc

air max nike noir safety mask safety mask

air max rouge feature

nike air max 10 gumes verts &agrave gumes verts &agrave

air max homme pas cher l'esprit que m&ecirc l'es

nike r max since these foods will be of no use to you in December 21

air max femme rose me multinational de d&eacute me multinati

air max blanche femme mes peuvent &eacute

basket air max qui est inoffensif pour l'&ecirc qu

nike air max rose t&eacute t&eacute

nike air max 2016 prix 2 2

air max 95 femme chantillons audio chantillons aud

air max 2016 rose chouer parce que le pr&eacute ch

chaussure nike air max coutes pas vraiment &eacute
jordanss123

Postprzez elabarbara » N maja 07, 2017 12:59 pm

Ja też jestem tego zdania że własny biznes to świetny pomysł. Ale żeby to osiągnąć wiadomo początki są ciężkie. Ja właśnie zdecydowałam się na własny biznes-hala produkcyjna prawie gotowa jeszcze zostało mi wybrać oświetlenie. Zastanawiam się nad oświetleniem ledowym ponieważ natężenie światła musi być duże, ale przede wszystkim bezpieczne dla pracowników. Szukałam firmy i ostatnio trafiłam na stronę ProfiLight Group http://ledlike.pl/oswietlenie-przemyslowe/ specjalizują się w produkcji nowoczesnych rozwiązań. I chyba jednak skorzystam z ich usług.
elabarbara

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic