Sugestie, propozycje... czyli rzecz o dalszym strony rozwoju

Dyskusje o wszystkim co dotyczy serialu lub strony.

Sugestie, propozycje... czyli rzecz o dalszym strony rozwoju

Postprzez Mad Hatter » Cz lut 17, 2005 8:22 pm

No właśnie, jakie macie pomysły co należy dodać na stronie? Może sami mi coś podeślecie?
Mad Hatter
Site Admin

Postprzez Capoman » Pt lut 18, 2005 10:37 pm

Może jakiś dział poświęcony edycji DVD Na Południe ? O zawartych dodatkach, zdjęcia okładek, recenzja dvd (jeśli takowa gdzieś jest po angielsku - można przetłumaczyć). Na razie nic ciekawszego nie przyszło mi do głowy :wink:
Capoman

Postprzez madziik » Cz lut 16, 2006 12:49 am

Zrobmy sobie klan na www.kurnik.pl hehehe. Nazwiemy sie nick_DS (due south) :P
I LOVE THIS GAME!!!
madziik

Postprzez Cube » N lut 26, 2006 3:18 pm

Może jakieś nowe tapety i wygaszacze by się przydały:)
Cube

Postprzez William_Munny » Pn lip 09, 2007 7:13 pm

A ja myśle, że przydałoby się poszerzenie horyzontów. Chodzi mi tu o poświęcenie troszke miejsca na stronie nie tylko serialowi due south ale także jakiejś innej produkcji może z udziałem aktorów z due south a może po prostu jakiejś równie ciekawej.
William_Munny

Ranking

Postprzez vento » So paź 17, 2009 7:38 pm

Witam forumowiczów!
Może by zrobić ranking odcinków?
Piszcie, który Waszym zdaniem jest najlepszy, a który najgorszy.
vento

cze

Postprzez mieki_wafel » So paź 17, 2009 10:20 pm

wg mnie najwazniejsza sprawa... i mam nadzieje ze nie jedna osoba sie ze mna zgodzi... trza by poszukac gdzies tego dokumentu "ride forever" i wrzucic to gdzies na neta zeby kazdy mogl se to sciagnac (sam tego szukam) no i oczywiscie zrobic do tego jakies tlumaczenie... wg mnie jest to priorytetowa sprawa jesli chodzi o to co mozna jeszcze na ta stronke wrzucic... fajnie jest posluchac jak glowni bohaterowie opowiadaja po latach o tym serialu... jest ten film na www.youtube.com ale jest tylko w wersji angielskiej wiec dla znajacych jezyk nie ma problemu no ale dla takich jak ja to jest "mina" ;/ wiec bardzo prosze o spelnienie mojej prosby. pozdro dla wszystkich
mieki_wafel

Re: Sugestie, propozycje... czyli rzecz o dalszym strony roz

Postprzez Anabia123 » Wt paź 28, 2014 11:36 am

cze Banan. ja mam na dysku ten dokument "ride forever". pisales ze moglbys dorobic do niego napisy... napisz do mnie na gg 2352226 to jest moj numer... odezwij sie to pogadamy bo ja mam wlasnie angielska wersje i bez tych napisow nic nie rozumiem... no moze co piate slowo a to troche za malo :) pozdro i czekam na odpowiedz
You can easily check a+ training course with help of latest HP We offer up-to-dated Alaska Pacific University contains all those materials you want to University of Chicago dumps exam by using Olivet Nazarene University
Anabia123

Powrót do Due South